PostHeaderIcon Методичний кабінет

   У методичному кабінеті навчального закладу зосереджуються матеріали на допомогу педагогам: документи Міністерства освіти і науки України, матеріали щодо реалізації основних напрямів модернізації загальноосвітньої і професійної школи, матеріали на допомогу майстру в/н, класному керівнику, педагогу з проблем самоосвіти, матеріали педагогічного досвіду, рекомендованого до впровадження, методичний бюлетень. Окремо представлені новинки педагогічної літератури, систематизована за темами та розділами картотека.

   При оформленні методичного кабінету, визначенні розділів, які мають бути висвітлені в ньому, підборі матеріалів до них треба думати над тим, яку допомогу нададуть ці матеріали педагогам. Адже методичний кабінет – не місце для нагромадження різноманітних матеріалів, а центр оперативної допомоги педагогу в удосконаленні його професійної майстерності.

     Для своєчасної оцінки роботи і якісного функціонування методичного кабінету проводиться його паспортизація.

     Мета паспортизації: проаналізувати стан кабінету, його готовність забезпечити вимоги стандартів освіти, визначити основні напрямки роботи, привести методичний кабінет у відповідність до вимог навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

     Інструктивно-методичні наради в училищі проводяться один день на тиждень у вівторок. Методист закладу намагається саме в цей день проводити і методичну роботу з педагогами. На інструктивно-методичних нарадах обговорюються питання організації навчально-виробничої та виховної роботи в училищі, організаційні питання. 

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

Роботи наших учнів

030

Голосування
Куди підете навчатись:
 
Яндекс.Метрика