Головна Новини Новини 02.07.2019 р. ПІДСУМКОВІ ЗАСІДАННЯ ШКІЛ МОЛОДОГО ПЕДАГОГА ТА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

PostHeaderIcon 02.07.2019 р. ПІДСУМКОВІ ЗАСІДАННЯ ШКІЛ МОЛОДОГО ПЕДАГОГА ТА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

454321 та 27 червня 2019 року в ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових та ресторанного сервісу" відбулися підсумкові засідання шкіл молодого педагога та передового педагогічного досвіду.

На засіданні Школи передового педагогічного досвіду, під керівництвом А. Роззавко, викладач спеціальних предметів О. Куба презентувала власний досвід "Гурткова робота як форма підвищення мотивації учнів до оволодіння професією".

Вона наголосила, що гурткова робота - це важливий елемент у розвитку творчості здобувачів освіти. У диспуті "Сучасні веб-ресурси в практичній діяльності педагога" брали участь всі присутні педагогічні працівники.

454445454546

Темою засідання Школи молодого педагога була "Мої педагогічні знахідки". Молоді педагоги Міщенко А., Остапенко С., Козловець О. та Бабֺ'як В. презентували результати своєї роботи над темами самоосвіти. Керівник школи В.Сушко привітала найкращих наставників А. Роззавко та О. Кубу з успішною атестацією їх вихованців. А також, наприкінці, вона підвела підсумки роботи Школи та перспективи на наступний навчальний рік.

4547454845494550

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: