Головна Новини Новини 28.04.2015 р. Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль»

PostHeaderIcon 28.04.2015 р. Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль»

49028 квітня 2015 року учні групи № 5  разом з майстром виробничого навчання Вороною О.М. відвідали Національний музей «Чорнобиль».

Експозиція київського музею «Чорнобиль» розповідає відвідувачам про найбільшу в історії катастрофу в сфері атомної енергетики - аварію, що сталася на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС в квітні 1986 року.

При вході в музей учні побачили табличку з написом на латині: «Є межа у печалі, немає її у тривоги». Далі - шлагбаум з тривожно миготливими вогниками. Він відкрив гостям вхід на дорогу у Чорнобиль. Вона зроблена у вигляді символічних сходів, які ведуть у головний зал музею. Над сходами розвішані дорожні покажчики, на яких вказані назви 76 населених пунктів України, які потрапили в зону відчуження. Вони були стерті радіацією з карти України.

У музеї учні мали змогу переглянути унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки, побачили діючий макет енергоблоку ЧАЕС та діораму "Чорнобильська АЕС до, під час й після аварії". Кілька стендів розповідають про самовіддану роботу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, у числі яких були представники різних професій, але об'єднувало їх усіх величезне бажання допомогти.

489491492

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: