PostHeaderIcon 29.04.2015 р. Творчий проект «Оздоблення ювілейних тортів»

48729 квітня 2015 року учні групи № 4 презентували результати творчого проекту на тему «Оздоблення ювілейних тортів».

Цьогорічна весна виявилася багатою на ювілеї. Ідеї оригінального привітання ювілярів розквітали подібно до перших весняних пелюсток. Після тривалого обговорення було вирішено розробити своєрідний творчий проект на тему «Оздоблення ювілейних тортів», результатом якого стане особливий і дуже приємний подарунок іменинникам. Почесну місію втілення задуму у життя було покладено на учнів групи № 4.

Проект складався з двох основних етапів. Спочатку на уроках «Малювання та ліплення» під чуйним керівництвом Сабліної І.М. учні пропонували варіанти оздоблення святкових тортів. Розмаїття цікавих креативних ідей, переданих учнями на папері, неабияк потішило керівника. Після ґрунтовного аналізу робіт було відібрано найкращі.

Другим етапом була практична реалізація проекту. У кондитерській лабораторії навчального закладу під керівництвом Реви Л.Г. ідеї втілювалися у життя, набуваючи реальних форм. Результати роботи перевершили усі сподівання, а смачний сюрприз викликав море позитивних емоцій у шановних ювілярів.

488