Головна Новини Новини 30.11.2016 р. Засідання педагогічних працівників професійно–технічних навчальних закладів

PostHeaderIcon 30.11.2016 р. Засідання педагогічних працівників професійно–технічних навчальних закладів

252   30 листопада 2016 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання  педагогічних працівників професійно–технічних навчальних закладів за напрямком «Громадське харчування».

   Захід проведено Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області на базі Бородянського професійного аграрного ліцею на тему: «Сучасні підходи до формування професійної мобільності конкурентно-спроможного робітника на сучасному ринку праці у сфері громадського харчування».

   У пленарному засіданні взяли участь 18 представників професійно–технічних навчальних закладів — голови методичних комісій, старші майстри, майстри виробничого навчання та викладачі відповідного напряму.

   У даному заході прийняли участь представники нашого навчального закладу: методист Святницька Тетяна Вікторівна, голова циклової комісії груп кухарського спрямування Рева Людмила Григорівна, майстер в/н Гончар Людмила Василівна.

253254

 

 

 

  Святницька Т.В. та Гончар Л.В. поділилися досвідом роботи з участі в Міжнародному конкурсі «Кращий працівник харчової промисловості 2016», розповіли про досягнення учнів під час участі в них.  

251

   Методист НМК ПТО у Київській області Радзіховська Людмила Андріївна розповіла присутнім про вдосконалення комплексно-методичного забезпечення при викладанні спеціальних предметів; про  результати  обласного огляду конкурсу кабінетів професійно-теоретичної підготовки з професії «Офіціант».

   Підбиваючи підсумки заходу, Радзіховська Людмила Андріївна – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області зосередила увагу присутніх на шляхах вирішення проблемних питань з професії «Громадське харчування». Засідання обласного методичного об’єднання  пройшло в теплій і творчій атмосфері. 

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

 
Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: