Головна Новини

PostHeaderIcon Новини

PostHeaderIcon 23.01.2020 р. День Соборності України

366

22 січня 2020 року в інтерактивній читальні ДНЗ "Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу" відбувся інформаційно-просвітницький дайджест з нагоди Дня Соборності України.

Захід було організовано та проведено бібліотекарем Т. Козак, координатором УС Н. Бенедіс та лідерами учнівського самоврядування.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 22.01.2020 р. День обіймів

359

Серед безлічі свят є день, присвячений дружбі, доброті, любові до ближнього, який у календарі має назву Міжнародний день обіймів (International Hug Day), яке відзначають 21 січня.

З нагоди цього теплого і приємного свята, лідери учнівського самоврядування ДНЗ "Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу" провели акцію "Ми шлемо свої обійми всім".

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 20.01.2020 р. Свято "Водохреща"

355

19 січня 2020 року вихователями гуртожитку та здобувачами освіти ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" була здійснена екскурсію в парк Партизанської Слави на Водохрещу. Саме в цей день Іван Предтеча охрестив Ісуса в річці Йордані. Тисячі українців у цей день освячують воду, яка потім набуває цілющих властивостей, а дехто навіть занурюється в крижану ополонку.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon 20.01.2020 р. День пам’яті захисників донецького аеропорту

350

16 січня в Україні відзначають День пам'яті захисників донецького аеропорту, яких за мужність та неймовірну стійкість називають кіборгами.

"Кіборги" вистояли, не встояв бетон", - фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

349

ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" вітає усіх з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров'я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, добробуту та благополуччя в ваших сім'ях, достатку та радості у родинах.

Нехай рік Пацюка буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями, повним надій і планів, осяяний успіхами, везінням, творчим натхненням, оптимізмом, позитивом і радісними подіями.

 

PostHeaderIcon 28.12.2019 р. Зустріч із сержантом служби цивільного захисту

344

27.12.2019 р. в ДНЗ "Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу" відбулася зустріч із сержантом служби цивільного захисту, пожежником-рятувальником Ігорем Барташевичем, який доступно та цікаво розповів здобувачам освіти і педагогічним працівникам про основні питання пожежної безпеки.

Детальніше...

 
Більше статтей...

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: