Головна Новини Новини 31.01.2018 р. Звітно-виборні збори первинної профспілкової організації педагогічних працівників

PostHeaderIcon 31.01.2018 р. Звітно-виборні збори первинної профспілкової організації педагогічних працівників

2815 30 січня 2018 року відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації педагогічних працівників ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» з порядком денним:

  1. Звіт профспілкового комітету про роботу за період з 2013 року по 2017 рік.
  2. Звіт ревізійної комісії.
  3. Вибори профспілкового комітету.

На звітно-виборних зборах було обрано президію, до складу якої входили: голова зборів – Дольна В.О., головуючий на зборах – Криворученко М.П., від молодих активістів - Шульгін О.С. та секретар зборів – Гнатюк А.В., а також був запрошений заступник голови Київської міської профспілки АПК – Герус С.М.

Виступили: голова первинної профспілкової організації, Дольна В.О., яка у звітній доповіді розповіла про стан справ в училищі та висвітлила роботу профкому за 5 років та голова ревізійної комісії, Гаврись С.В., розповіла про виділення та використання профспілкових коштів.

2817281628182819

Роботу профкому оцінено «на задовільно».

Після обговорення приступили до виборів голови профкому. За результатами підрахунків було обрано більшістю голосів – Дольну В.О. До складу профкому ввійшли: Обараз Н.Л., Шульгін О.С., Шульгіна К. Б. та Петренко Л.В.

Після голосування перед членами профспілки виступив заступник голови Київської міської профспілки АПК – Герус С.М. з новинками в профспілковому житті.

2817282128232824

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

 
Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: