PostHeaderIcon Педагогічний колектив

Накопюк

 

 Накопюк Любов Захарівна

 голова циклової комісії

м'ясного виробництва

 викладач спецдисциплін

 каб. 32

 

 

Рева

 

 Рева Людмила Григорівна

голова методичного об'єднання

громадського харчування

викладач спецдисциплін

 каб. 42

 

 

Роззавко

 

 Роззавко Аліна Олексіївна

голова циклової комісії суспільно-гуманітарного

та соціально-економічного циклу

 викладач правознавства

 каб. 27

 

 

photo

 

Гнатюк Алла Володимирівна

методист

 

 

 

 

Картавенко О.Г.1

 

 Картавенко Ольга Григорівна

керівник фізичного виховання

 викладач фізичної культури

 

 

 

 

КозакТ.В

 

 Козак Тамара Василівна

завідувач бібліотеки

викладач іноземної мови

 

 

 

 

Дольна В.О

 

Дольна Валентина Олександрівна

інженер з ОП

викладач охорони праці

каб. 34

 

 

 

Криворученко

 

 Криворученко Микола Петрович

голова ради училища

викладач спецдисциплін

каб. 46

 

 

 

Петрук

 

 Петрук Євстафій Костянтинович

 викладач фізичної культури

 

 

 

 

 

Веренич М

 

Веренич Марина Анатоліївна

 викладач спецдисциплін

 каб. 45

 

 

 

 

 Babiak

  Баб'як Віталій Олександрович

 завідувач комп'ютерною лабораторією

 каб. 35

 

 

 

 

Стефанчук

 

 Стефанчук Ірина Василівна

 майстер виробничого навчання

 викладач організації ресторанного обслуговування

 каб. 41

 

 

 

Дворніков

 

 Дворніков Іван Вікторович

 майстер виробничого навчання

викладач спецдисциплін

 каб. 21

 

 

 

Остапенко1

 

Остапенко Сніжана Олександрівна

майстер виробничого навчання

 

 

 

 

 

Міщенко1

 

 Міщенко Андрій Олександрович

майстер виробничого навчання

викладач спецдисциплін

каб. 36

 

 

 

 Пархоменко1

  Пархоменко  Віталій Володимирович

майстер виробничого навчання

 

 

 

 

 

  СвітланаВячесл

  Ярмоленко Світлана В'ячеславівна

 майстер виробничого навчання

викладач економічної теорії

 

 

 

 

Шульгін

 

Шульгін Олександр Сергійович

 майстер виробничого навчання

викладач історії України

 

 

 

 

Мороз

 

 Пісна Іванна Амаяківна

 майстер виробничого навчання

 

 

 

 

  

Данилівна

 

Хромець Тетяна Данилівна

завідувач навчальної лабораторії кухарів

 

 

 

 

 

Соколовська

 

 Соколовська Марина Михайлівна

 майстер виробничого навчання

 

 

 

 

 

Сахно

 

 Кравчук Альона Анатоліївна

паспортист, секретар навчальної частини

 каб. 26

 

 

 

 

Варда Н

 

Варда Наталія Анатоліївна

викладач хімії

 каб. 44

 

 

 

 

Куба

 

Куба Олена Миколаївна

викладач спецдисциплін

 каб. 36

 

 

 

 

Леся

 

Петренко Леся Василівна

майстер виробничого навчання

 

 

 

 

 

Волошина

 

Волошина Юлія Василівна

майстер виробничого навчання

 

 

 

 

 

Онищенко

 

Онищенко Світлана Іванівна

майстер виробничого навчання

 

 

 

 

 

Юрченко

 

Юрченко Тетяна Григорівна

майстер виробничого навчання

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

Роботи наших учнів

030

Голосування
Куди підете навчатись:
 
Яндекс.Метрика