PostHeaderIcon Педагогічний колектив

photo

.

Гнатюк Алла Володимирівна

методист

.

.

.

Криворученко

.

Криворученко Микола Петрович

голова ради училища

викладач спецдисциплін

каб. 46

.

.

.

Накопюк

.

Накопюк Любов Захарівна

голова циклової комісії

м'ясного виробництва

викладач спецдисциплін

каб. 32

.

.

Роззавко

.

Роззавко Аліна Олексіївна

голова циклової комісії суспільно-гуманітарного

та соціально-економічного циклу

викладач правознавства

каб. 27

.

.

Рева

.

Рева Людмила Григорівна

голова методичного об'єднання

громадського харчування

викладач спецдисциплін

каб. 42

.

.

Картавенко О.Г.1

.

Картавенко Ольга Григорівна

керівник фізичного виховання

викладач фізичної культури

.

.

.

.

Дольна В.О

.

Дольна Валентина Олександрівна

інженер з ОП

викладач охорони праці

каб. 34

.

.

.

КозакТ.В

.

Козак Тамара Василівна

завідувач бібліотеки

викладач іноземної мови

.

.

.

.

Петрук

.

Петрук Євстафій Костянтинович

викладач фізичної культури

.

.

.

.

.

Веренич М

.

Веренич Марина Анатоліївна

викладач спецдисциплін

каб. 45

.

.

.

.

Варда Н

.

Варда Наталія Анатоліївна

викладач хімії

каб. 44

.

.

.

.

Куба

.

Куба Олена Миколаївна

викладач спецдисциплін

каб. 36

.

.

.

.

Стефанчук

.

Стефанчук Ірина Василівна

майстер виробничого навчання

викладач організації ресторанного обслуговування

каб. 41

.

.

.

Шульгін

.

Шульгін Олександр Сергійович

майстер виробничого навчання

викладач історії України

.

.

.

.

Дворніков

.

Дворніков Іван Вікторович

майстер виробничого навчання

викладач спецдисциплін

каб. 21

.

.

.

Міщенко1

.

Міщенко Андрій Олександрович

майстер виробничого навчання

викладач спецдисциплін

каб. 36

.

.

.

СвітланаВячесл

.

Ярмоленко Світлана В'ячеславівна

майстер виробничого навчання

викладач економічної теорії

.

.

.

.

Babiak

.

Баб'як Віталій Олександрович

завідувач комп'ютерною лабораторією

каб. 35

.

.

.

.

Данилівна

.

Хромець Тетяна Данилівна

завідувач навчальної лабораторії кухарів

.

.

.

.

.

Остапенко1

.

Остапенко Сніжана Олександрівна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.

..

Мороз

.

Пісна Іванна Амаяківна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.


Соколовська

.

Соколовська Марина Михайлівна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.

.

Леся

.

Петренко Леся Василівна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.

.

Волошина

.

Волошина Юлія Василівна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.

.

Онищенко

.

Онищенко Світлана Іванівна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.

.

Юрченко

.

Юрченко Тетяна Григорівна

майстер виробничого навчання

.

.

.

.

.

Сахно

.

Кравчук Альона Анатоліївна

паспортист, секретар навчальної частини

каб. 26

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

Роботи наших учнів

030

Голосування
Куди підете навчатись: