PostHeaderIcon Педагогічний колектив

photo

Гнатюк Алла Володимирівна

методист

.

.

.

.

Картавенко О.Г.1

.Картавенко Ольга Григорівна

керівник фізичного виховання

викладач фізичної культури

спеціаліст вищої категорії

Кандидат у майстри спорту з веслування на човнах "Дракон", Майстер спорту міжнародного класу з багаторазового жиму

Блог викладача.

.

Криворученко

.Криворученко Микола Петрович

голова ради училища

викладач спецдисциплін

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

каб. 46

Блог викладача.

.

.

Накопюк

Накопюк Любов Захарівна

голова циклової комісії

м'ясного виробництва

викладач спецдисциплін

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

каб. 32

Блог викладача

..

Рева

.Рева Людмила Григорівна

голова методичного об'єднання

громадського харчування

викладач спецдисциплін

спеціаліст І категорії

каб. 42

Блог викладача.

.

Роззавко

Роззавко Аліна Олексіївна

голова циклової комісії суспільно-гуманітарного

та соціально-економічного циклу

викладач правознавства

спеціаліст вищої категорії

каб. 27

Блог викладача.

.

Дольна В.О

.Дольна Валентина Олександрівна

інженер з ОП

викладач охорони праці

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

каб. 34

Блог викладача

.

.

Веренич М

Веренич Марина Анатоліївна

викладач спецдисциплін

спеціаліст другої категорії

каб. 45

Блог викладача.

.

.

.

Куба

Куба Олена Миколаївна

викладач спецдисциплін

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

каб. 36

Блог викладача

.

.

.

КозакТ.В

.Козак Тамара Василівна

бібліотекар

викладач іноземної мови

спеціаліст І категорії

.

.

.

.

Варда Н

Варда Наталія Анатоліївна

викладач хімії

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

каб. 44

.

.

.

.

Петрук

Петрук Євстафій Костянтинович

викладач фізичної культури

спеціаліст II категорії

Блог викладача.

.

.

.

...

Стефанчук

.Стефанчук Ірина Василівна

майстер виробничого навчання

викладач організації ресторанного обслуговування

спеціаліст другої категорії

каб. 41

Блог майстра в/н.

.

..

Міщенко1

.Міщенко Андрій Олександрович

майстер виробничого навчання

викладач спецдисциплін

каб. 36

Блог майстра в/н (викладача)

.

.

.

Дворніков

.Дворніков Іван Вікторович

майстер виробничого навчання

викладач спецдисциплін

спеціаліст другої категорії

каб. 21

Блог майстра в/н (викладача)

.

.

Шульгін

Шульгін Олександр Сергійович

майстер виробничого навчання

викладач історії України

спеціаліст другої категорії

каб. 33

Блог майстра в/н (викладача)..

.

.

СвітланаВячесл

Ярмоленко Світлана В'ячеславівна

майстер виробничого навчання

викладач

Блог майстра в/н (викладача)

.

.

.

.

Леся

Петренко Леся Василівна

майстер виробничого навчання І категорії

спеціаліст першої категорії

викладач

Блог майстра в/н (викладача)

.

.

.

Babiak

Баб'як Віталій Олександрович

завідувач комп'ютерною лабораторією

каб. 35

Блог викладача

.

.

.

.

Данилівна

.Хромець Тетяна Данилівна

завідувач навчальної лабораторії кухарів

майстер виробничого навчання І категорії

.

.

.

.

.

Остапенко Сніжана

Остапенко Сніжана Олександрівна

майстер виробничого навчання

Блог майстра в/н

.

.

.

.

..

Мороз

.Пісна Іванна Амаяківна

майстер виробничого навчання

Блог майстра в/н

.

.

.

.


Соколовська

.

Соколовська Марина Михайлівна

майстер виробничого навчання І категорії

.

.

.

.

.

Волошина

Волошина Юлія Василівна

майстер виробничого навчання ІІ категорії

Спеціаліст ІІ категорії

Блог майстра в/н

.

.

.

.

Онищенко Світлана

.

Онищенко Світлана Іванівна

майстер виробничого навчання І категорії

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Блог майстра в/н

.

.

.

Юрченко

.

Юрченко Тетяна Григорівна

майстер виробничого навчання

Блог майстра в/н

.

.

.

.

Рабош

.

Рабош Марина Олександрівна

вихователь

Блог вихователя

.

.

.

.

Шульгіна

.

Шульгіна Катерина Борисівна

вихователь

спеціаліст другої категорії

Блог вихователя.

.

.

.

.

Ковальчук Людмила

.

Ковальчук Людмила Миколаївна

вихователь

Блог вихователя

.

.

.

.

Тичина Алла

.

Тичина Алла Анатоліївна

вихователь

Блог вихователя

.

.

.

.

photo

.

Новіков Руслан Петрович

вихователь

.

.

.

Сахно

.

Кравчук Альона Анатоліївна

секретар навчальної частини

паспортист

каб. 26

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст:

Новини

news2

 
Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: