Головна Новини Новини 08.01.2021 р. ПЕРЕВІРОЧНА РОБОТА ЗА ПРОФЕСІЄЮ БАРМЕН 4 РОЗРЯДУ

PostHeaderIcon 08.01.2021 р. ПЕРЕВІРОЧНА РОБОТА ЗА ПРОФЕСІЄЮ БАРМЕН 4 РОЗРЯДУ

186

Барменство - це не просто наука, що має свої рецепти й техніку, а й особливе мистецтво, що відіграє важливу соціальну роль, тому що головним предметом праці для неї є людина, а головною метою праці цієї професії є оперативне обслуговування відвідувачів та розрахунок з ними.

У навчальному ресторані ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" відбулася перевірочна робота за професією 5123 Бармен 4 розряду в групі № 29.

Здобувачі освіти разом з майстром виробничого навчання Іриною Стефанчук готували вишукані коктейлі сучасного ресторану згідно з технологічно-розрахунковими картками: "Гарячий Тодді", "Помаранчевий настрій", "Фруточіно грейпфрутовий", "Ілюзія обману", "Пелікан", "Червона шапочка", "Сонячне світло", "Сумний романс", малиновий мілкшейк, полуничний слінг, вітамінний чай, ягідний лимонад, малиновий лимонад, малиновий чай, Мохіто безалкогольний.

187188189

Під час перевірочної роботи, оцінювалися вміння здобувачів освіти застосовувати одержані знання на практиці, враховувалися якість роботи і продуктивність праці, правильність виконання виробничих прийомів, творчість і креативність, дотримання технологічної дисципліни та правил охорони праці.

 

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник:

PostHeaderIcon Підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем –фаховий молодший бакалавр:

Новини

news2

Роботи наших учнів

043

Голосування
Куди підете навчатись: